Opti Brain sada aplikací - analýza mozkové aktivity a trénink výkonnosti - Cena na dotaz

Cena na dotaz

Opti Brain se specializuje na aplikace pro trénování mozkové aktivity a celkové výkonnosti a analýzu a měření mozkové aktivity. Hlavní předností Opti aplikací je pomocí Vám optimalizovat Váš pracovní a sportovní výkon. 

Opti aplikace využívají možností čelenek MUSE měřit mozkovou aktivitu a použít biologickou zpětnou vazbu k zlepšování mozkové výkonnosti.

Aplikace Opti si můžete předplatit přímo. na stránkách OPTI BRAIN - https://www.myoptibrain.com

CENA KONKRÉTNÍCH APLIKACÍ JE NA DOTAZ - ŽÁDEJTE NABÍDKU NEBO SE OBRAŤE PŘÍMO NA OPTI BRAIN.

Aplikace Opti Brain umožňuje mapovat vaši mozkovou aktivitu pomocí Muse, čelenky Sbírejte, ukládejte a sdílejte své mozkové údaje. Vytvářejte a porovnávejte mapy své mozkové činnosti spolu s interpretacemi a vysvětlením.

Aplikace Opti Train Vám umožní prostřednictvím čelenky MUSE a efektivní biologické zpětné vazby zvýšit a  optimalizovat vaši pracovní a sportovní výkonnost. Aplikace na základě naměřených údajů Vaší mozkové aktivity vypočítá, jak blízko je vaše mozková aktivita  vysoce výkonnému mozkovému vzoru, a pomocí zpětné zvukové nebo obrazové informace Vám pomůže optimalizovat nebo zvýšit vaši výkonnost.

Aplikace Opti Calm Vám umožní prostřednictvím čelenky MUSE a efektivní biologické zpětné vazby pracovat se schopností uklidnění a relaxace. Aplikace na základě naměřených údajů Vaší mozkové aktivity vypočítá, jak blízko je vaše mozková aktivita k optimální úrovni relaxace a pomocí zpětné zvukové nebo obrazové informace Vám pomůže optimalizovat vaši schopnost uklidnění a relaxace.


0,00 Kč