MUSE S Typ 1

MUSE S Typ 1 je verze čelenky od společnosti Interaxon.  MUSE S v sobě kombinuje unikátní výhody předchozích verzí zařízení - podpora relaxace, meditace, uvolnění a uklidnění těla, nácvik správného dýchání, stability srdečního rytmu s další funkcionalitou podpory spánku.

MUSE S je pohodlný meditační přístroj s řadou poročilých BioFeedback senzorů, který uživateli poskytuje zpětnou vazbu o mozkové činnosti, srdeční frekvenci, dechu a pohybech těla v reálném čase. Pomocí jejich informací a aktivní zpětné vazby dostáváte tak do ruky účinného pomocníka, který vám pomůže zlepšit vaše relaxační a meditační techniky.
Muse S navíc umožňuje uživatelům svou konstrukcí snadno přecházet z běžného denního použití k technikám podpory usínání a spánkových aktivit pomocí nástroje "Journeys Go-to-Sleep". Relaxační a meditační nástroj pro podporu spánkové aktivity kombinuje BioFeedback v reálném čase s hlasovou navigací pro zlepšení fáze usínání a spánkové aktivity.

MUSE S umožňuje snímat a zobrazit:

  • Signály mozkové aktivity - měření EEG signálů ze 4 míst na hlavě
  • Srdeční činnost - pomocí měření srdečního PPG pulsu snímaného z čela
  • Dechovou činnost - pomocí gyroskopů a srdečního PPG pulsu
  • Stabilitu a pozici těla - pomocí gyroskopů a senzorů zrychlení
  • Informace o činnosti těla a spánkové aktivitě
SW: aplikace pro mobilní telefony a tablety Apple a Android. Aplikace v angličtině je zdarma ke stažení na Apple a Google store. Zařízení pracuje se systémy Android 5, IOS 11 a vyššími.


Jazykové mutace
: Základní Softwarový balíček MUSE i medatační balíček jsou v Anglické jazykové verzi. SW není lokalizován do češtiny.

Připojení: pomocí Bluetooth 5

Dobíjení: pomocí Micro USB konektoru

Výdrž baterie: 10 hodin

Použití: MUSE S může být sdíleno více uživateli. Každý se přihlašuje k vlastní aplikaci instalované v jeho mobilním zařízení.

Zboží je dodáváno obvykle do 10 pracovních dnů

10 500,00 Kč