Pozvání k poznání ..

naše cíle a představy

..... prostřednictvím tohoto webu a navazujících sociálních sítí bychom s Vámi rádí sdíleli nejenom užitečné informace, nejnovější trendy vědy a techniky v oblasti medicíny, biomedicíny a dalších vědních oborů, ale především zkušenosti s používáním moderních technologií jako jsou BioFeedback, NeuroFeedback, metody měření variability srdečního rytmu, schopnosti relaxace, práce s myslí a další....metody, které nám mohou pomoci lépe poznat naše tělo, objevovat skryté síly a rezervy v nás samotných a posouvat naše možnosti nad současné hranice.

Mějte vždy na paměti, že žádná z použitých metod nebo informací není univerzální a sama není schopna zajistit dosažení požadovaných výsledků pouze tím, že ji použijete nebo zopakujete přesně tak, jak jste ji získali.

Bez toho aniž byste sami opravdu chtěli něco změnit, naučili se poslouchat a vnímat svoje tělo, kladli si otázky, hledali řešení, pochybovali
a zkoušeli se znovu a znovu posunout dál, není možné očekávaných výsledků dosáhnout.

 

"Každý, kdo se přestane učit a rozvíjet, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý."

Henry Ford